Ubytovna, autokemp, restaurace

Obsazenost - ceník - kontakt -    Unterkunft  hostel, dormitory   

Ubytovna - autokemp SK Mšeno, se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno směrem na Mladou Boleslav. Provoz ubytovny je celoroční, provoz autokempu vždy od 1.5 do 31.10. karavany po dohodě se správcem celoročně.

Mšeno
První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306 . Dominantou dnešního města je kostel sv.Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice.  Městské koupaliště(lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím,že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro všechny pěší turisty ale cyklisty je Mšeno ideálním výchozím místem do okolní přírody, vzhledem k tomu že odtud vedou většinou všechny trasy , z  kokořínského dolu se musíte do Mšena vracet. Proč do Mšena....? když už pro nic jiného, tak pro celou řadu přitažlivých míst,kterých jsou místní lesy plné. Ať to jsou zvláštním,působením přírodních vlivů vzniklé,pískovcové útvary ( Obr a Žába,Pokličky,Faraon, Skalní město,Bludiště,Prolezovačky a další) nebo prameny výborné,vždy příjemně chladivé vody. I co by turista pohybující se na horském či silničním kole si přijdete na své. V prvním případě vás čeká spousta méně či více obtížných sjezdů a snad ještě větší množství dech beroucích výjezdů.


Kokořínsko
Je známé především jako malebná krajina dotvářená pískovcových skal. Její romantika přitahovala i řadu našich význačných osobností, podle jednoho z romantických básníků se vžil i název Máchův kraj. Také pozapomenuté názvy Dubské a Mšenské Švýcarsko naznačují již dávno objevené krásy zdejšího kraje.Přírodní skalní útvary vytvořené zejména na úbočí dolů vytvářejí často bizarní tvary ? najdeme zde Obří hlavu a Žábu,Kance, Sněhurku a sedm trpaslíků či nejznámější pokličky- skalní útvary vzniklé selektivním zvětráváním různě odolných vrstev pískovce,které se staly také emblémem CHKO.Kokořínsko je protkáno mnoha lesy a proto je zde dobrá možnost sběru hub a lesních plodů.

Umístění ubytovny a autokempu
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé(přestup v Ráji). Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Informace o ubytování
Ubytovna Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek . V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,1x3lůž,5x4lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Autokemp
Další možnosti ubytování je 14 lůžek ve stálých karavanech, které jsou vybaveny lednicí, plynovýcm sporákem a jsou napojeny na el. energii S možností přitápění. Kapacita 2x5-ti lůžkový, 1x 4-tyř lůžkový.

Možnosti ubytování, sportování. Ubytování je využíváno převážně pro školy v přírodě, školní výlety. Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění.
V poslední době ho využívají skupiny turistů,cykloturistů,horolezců a skupiny rodin s dětmi.včetně rodinné rekreace. V neposlední řadě je využíváno jako školící středisko pro firmy,instituce ale i organizace. Sportovní možnosti.
Kokořínsko: oblast stvořená pro lesní a skalní turistiku, pro cykloturistiku a horolezectví.
Stadion SK Mšeno: 2x fotbalové hřiště,antukový kurt,ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití,krytá tribuna, depo,šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton,líný tenis a další hry.
Česká obec sokolská: Sokolovna- tělocvična,2x antukový kurt 1.km.
Restaurace Zlatý Lev: 1x antukový kurt 1.km.
Základní škola: před školou dětské hřiště,za školou školní travnaté hřiště s asfaltovým kurtem,možnost využití tělocvičny 500.m.
Filmová škola Skalsko: Sportovní hala ? tělocvična 5.km.
Městský úřad: Letní koupaliště 1,5km
Rybářský spolek: Rybolov na rybníků Jezero 1.km.
Hucul club Laka Ráj: Projížďky na koních 5.km
Hucul klub Stránka: Projížďky na koních 3.km

Stravování
restauraci poskytujeme stravování podle požadavků ubytovaných v plném rozsahu. Pro školy, soustředění a ostatní skupinové ubytování včetně pitného režimu a svačin.
Po dohodě můžeme připravit svatební hostiny,různé podnikové nebo školní srazy, včetně oslav výročí a další hromadné akce.

Tipy na výlety
Mělník Soutok dvou největších řek Labe a Vltavy, muzeum známé svou sbírkou historických kočárků, kostnice, zámek Mělník - návštěva vinných sklepů spojená s degustací vína. V září mělnické vinobraní.
Mladá Boleslav Hrad a muzeum, výroba a muzeum automobilů Škoda
Zámek Liběchov Asijské sbírky Náprstkova muzea
Zámek Houska Původně gotický hrad přestavěn na renesanční zámek je opředen řadou záhad o tajemných silách. Původně zde měla být brána do pekel.
Hrad Kokořín Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším památkovým objektům středních Čech
Hrad Bezděz Královský hrad patří mezi naše nejznámější hradní zříceniny
Další Mšeno muzeum,Hora Říp,Doksy,Máchovo jezero, Vrátenská hora (rozhledna)

Služby
Možnost zapůjčení sportovních pomůcek pro kopanou, pálky na badminton,beach bal,líný tenis,stolní tenis. Petangue a různé společenské hry.
Zajištění různých oslav,školení včetně stravy
Zajištění dopravy po okolí dle tarifu dopravce.
Možnosti uspořádání podnikových a nebo jiných sportovních nebo kulturních akcí.
Veškerá obchodní síť ve městě vzdáleném 1.km
Jediným mínusem je že po zrušení pobočky spořitelny zde není žádný peněžní ústav ani bankomat. Jediná možnost je pošta a poštovní spořitelna. Nejbližší bankomat je na Mělníku nebo v Mladé Boleslavi

Navštivte nové stránky autokempu a ubytování v zařízení  SK Mšeno ZDE 

Kemp v provozu od 1.dubna

Celosezonní umístění karavanu:

- Možnost umístění karavanu s přístřeškem na celou sezónu tzn. od 1.4. do 30.9. možnost i kratší, nebo delší dobu 
- Cena je dohodou, 
- Možnost umístění podnikových karavanů na požadovanou dobu cena dohodou 
 

Ceník pro rok 2024

Cena ubytování a služeb
Cena v ubytovně pro skupiny,školy v přírodě,školní výlety,soustředění,školení a podobné akce se určuje podle počtu osob a délce pobytu dohodou. 
Pro skupiny,školy v přírodě,školní výlety,soustředění, školení a podobné akce se cena určuje podle počtu účastníků a délce pobytu, dohodou. MŠ - od 400.-kč   ZŠ  I. st - od 420.-kč  II. st. od 440.- kč stř.škola od -460.-kč  dospělí od490.-kč ceny jsou urečeny včetně plné penze . NA KAŽDÝCH 15 DĚTÍ JEDEN PEDAGOGICKÝ DOZOR ZDARMA ( platí při pobytu nejméně na 5 nocí, jinak dohodou.
Ceny pro ubytování v ubytovně:
Na 1 noc ..........................................................250.-Kč za osob a noc
2 až 3 noci........................................................230.-kč za osobu a noc
nad 3 noci a delší pobyt......................................210.-kč za osobu a noc
apartmány....1x 2luž. a 1x 4 lůž. .........................280.-kč za osobu a noc                                       cena pro skupiny vždy  dohodou.  


příplatky:
snídaně...........110.-kč děti do 15 let..... 90.-kč do 6 let ..75.-kč
polopenze......220.-kč děti do 15 let...185.-kč do 6 let..650.-kč
plná penze.... 295.-kč děti do 15 let..250.-kč do 6 let.240.- kč                                              děti do 3 let zdarma

Ceny ubytování ve vlastním zařízení: autokemp stan........................................................................70.-kč                                                          obytné auto...........................................................130.-kč  karavan...................................................................80.-kč                                        auto....................................................................... 50.-kč                             motorka...................................................................40.-kč osoba......................................................................50.kč                                                      dítě do 15 let............................................................40.-kč pes..........................................................................40.-kč                                                  osoba pod širákem..................................................50.-kč el.přípojka...............................................................120.kč                                                použití pračky 1 vyprání + sušička..........................100.-kč  

 Možnost celoročního stání karavanu cena dohodou podle využívání v případě zájmu nás kontaktujte na tel. 607846752 nebo na e-mailu skmseno@seznam.cz                                                                                                             

 

Ceny za ubytování ve stálých karavanech : Karavany  jsou napojeny na el. energii. kapacita 2 karavany 2 lůžka. sociální zařízení společné s autokempem vzdálenost 50 m.                 

Cena za osobu a noc ......................................120.-kč bez povlečení                                                   zapůjčení  povlečení za  poplatek 80.- kč za celou dobu pobytu

Od 1.6.2018 nově k dispozici 4 čtyřlůžkové chatky BPP s terasou  cena za chatku (více nocí) 920.- kč chata/noc (230.- kč osoba/noc) za jednu noc 1.100.- kč chata/noc    

 

Pronájem celé ubytovny,plně vybavené kuchyně a restaurace mimo sezónu 16.000.- za jednu noc pobytu.

Pronájem sportovišť cena dohodu s SK Mšeno.                                                                                                                                                                          Pronájem tenisového kurtu 150.- kč hodina  ZDE

Tělocvična ZŠ, Sokolovna, Sportovní hala Skalsko, Hlavní fotbalové hřiště SK Mšeno dohodou , ovál ploché dráhy  dohoda s PDK Mšeno, Horolezecká stěna Sokolovna Mšeno otevřena od dubna 2008    

Možnost stravy zajištění podle požadavku jenom snídaně nebo polopenze

 

EET"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovatpřijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Všechny výše uvedené ceny jsou včetně DPH

 

 

                                        

 

 Navštivte nové stránky autokempu a ubytování v zařízení  SK Mšeno ZDE 

   

 Nabídka pro výlety do okolí Mšena

Vzhledem k množícím se vykrádání automobilů a zpoplatnšní parkoviště u Koupaliště nabízí SK Mšeno

Pro cyklisty a turisty v rámci projektu cyklisté vítáni.

Zdarma, možnost parkování vašeho auta po dobu výletu po okolí, v uzavřeném prostoru sportovního areálu SK Mšeno.

Po dojezdu z výletu možnost osprchování v sociálním zařízení SK Mšeno za symbolickou cenu 20.- Kč za osobu.

                      Možnost stravy a občerstvení v restauraci "Stadion" 

 

Obsazení

aktualizace 01.01.2020 

Vážení návštěvníci, těší nás Váš zájem strávit volné chvíle v našem zařízení. Abychom vám mohli splnit Vaše požadavky vzhledem ke změnám v obsazenosti ubytovací kapacity doporučujeme, aby jste nás kontaktovali na uvedeném tefoním čísle nebo e-mailu, kde lze dohodnou cenu za pobyt a stravu a další podmínky Vašeho pobytu. Těšíme se na setkání s Vámi. 

 607846752

skmseno@seznam.cz   nechyba@cmail.cz

  

 

 


Kontakt a rezervace
Sportovní klub Mšeno
Boleslavská 398
277 35 Mšeno
tel. +420-315693214, +420-607846752
+420-315693910 restaurace
fax +420-315693088 společně se ZUŠ Mšeno
e-mail: skmseno@seznam.cz nechyba@cmail.cz