Rozhodčí: Vokoun

Poločas: 1:1

Branky: Zabilánský 2, Kolumpek, Gregor

Sestava: Gorol - Novák,Zabilánský,Jelen,Gregor - Ležal Luboš,Toan,Podstawek,Šámal(70. Petráni) - Kolumpek,Živný

Z dnešního utkáni jsem si odnesl velmi dobrý pocit. Kluci podali skvělý výkon a zaslouženě jsme zvítězili,což uznali i domácí trenéři. Jsem rád,že z kluků bylo před zápasem cítit odhodlání zvítězit a že si to odhodlání přenesli i na hřiště,kde nechali vše a sáhli si na dno svých sil. Ale pěkně po pořádku. Už ve 3.minutě se svým důrazem ve vápně dostal k míči Kolumpek a pěkným lobem přehodil domácího brankáře - 0:1. Tento gól domácí zaskočil a k naší brance se v podstatě nedostávali,protože naše obrana tentokrát pracovala spolehlivě. Bohužel v 18. minutě,ale utekl domácí záložník a po souboji s Novákem v našem vápně upadl,což rozhodčí posoudil jako faul a odpískal pokutový kop. Nutno podotknout,že penalta byla hodně přísná,jelikož se jednalo o běžný souboj tělo na tělo. Gólman Gorol sice vystihl směr střely,ale na míč těsně nedosáhl - 1:1. Gól nás nepoložil,ba naopak jsme byli nadále aktivnějším týmem. Bohužel šance,které jsme si vytvořili do konce poločasu zůstali nevyužity. Těsně před koncem poločasu vykopl domácí brankář balón,který náš brankář Gorol podběhl,ale naštěstí pro nás se stačil vrátit Gregor,který balón vykopl z brankové čáry. Druhý poločas jsme chtěli hrát,tak jako v prvním,ale hned ve 47. minutě se domácí dostali do vedení - 2:1. Inkasovaný gól kluky ale nakopl a odměnou toho byl pro nás pokutový kop,kdy domácí brankář zfauloval Kolumpka. Veškerou zodpovědnost si vzal na sebe jako správný kapitán Zabilánský,který penaltu proměnil - 2:2. Po tomto momentu bylo kluků plné hřiště a v 60. minutě po ruce domácího obránce v pokutovém území byla odpískána další penalta pro náš tým. Zodpovědnost na sebe vzal opět Zabilánský a s chladnou hlavou proměnil - 2:3. Po těchto brankách jsme nadále vycházeli ze zabezpečené obrany a vyráželi do protiútoků,ale šance jsme bohužel nevyřešili dobře. Zákonitě přišel trest,kdy domácí hráč odcentroval a neobsazený útočník doklepl do prázdné brány - 3:3. To ale bylo už vše co jsme domácím dovolili,kteří navíc dohrávali zápas v 10-ti lidech,když byl po zásluze vyloučen domácí záložník. Přesilovku jsme nakonec využili,když v 80. minutě krásnou kolmou přihrávkou našel Petráni rozeběhnutého Gregora,který si poradil jako zkušený mazák - 3:4. Poté jsme zápas už kontrolovali a domácí k ničemu nepustili. Musím kluky za tento zápas pochválit,protože ve velkém horku ze sebe vydali vše co mohli a jak už jsem napsal, po zásluze jsme zvítězili. Byl bych rád,kdyby se stejný výkon opakoval i za týden v posledním zápase sezóny.