Zápas: SK Mšeno muži A - Sokol Dolní Beřkovice

Rozhodčí: Němeček - Dolejší, Šťastný

Poločas 3:1

Branky: Guttenberg ml. 3, Wasyliw 2, Valenta, Šledr

Sestava: Hnízdil - Hanuš, Demen, Guttenberg st., Tyle(70.Chorouš) - Kolumpek D., Šledr(70.Parrado), Kolumpek R., Valenta - Guttenberg ml., Wasyliw

Z dnešního zápasu jsem odcházel naprosto znechucen. Chování celého týmu Beřkovic včetně realizačního týmu bylo dnes naprosto za hranou a slovo soudnost jim nic neříká.

Rád bych napsal, že jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Že jsme šli do vedení po rychlém průniku Guttenberga ml. a hostům se pak sice podařilo vyrovnat, ale do poločasu jsme  vedení strhli zaslouženě na svoji stranu. A že ve druhé půli byl zápas pouze o tom, kolik si Beřkovice odvezou gólů.......jenže Beřkovičtí bohužel hledali chyby všude okolo, jen ne u sebe(sami nám nahráli na 3 góly) a zaměřili se pouze na to, jak naše hráče nakopnout a kdo více urazí rozhodčího....Ještě nikdy jsem ze hřiště po tak vysoké výhře neodcházel tak zklamaný a otrávený jako dnes...a to už fotbal pár let hraju

Ale ve skutečnosti bylo vše jinak........ Beřkovice byli celý zápas jasně lepší a nám se nějakou náhodou podařilo vyhrát první půli 3:1. Ve druhé půli se hosté nadechli k obrovskému náporu a my jsme jen díky pomoci rozhodčího zuby nehty ubránili konečnou výhru 7:1.  Nechápu, že postupují Záryby a ne Beřkovice.  Opravdu hrají skvělý fotbal, jen kdyby jim všichni neubližovali.