Datum: 1.6.2014
Rozhodčí: Tichý

Poločas 5:0

Sestava: Šesták(45. Gorol) - Novák,Zabilánský,Jelen,Šámal(45. Ležal Libor) - Klučina,Toan,Ležal Luboš,Kos(60. Petráni) - Boháček,Kolumpek(80. Karabáček)

Tento zápas jsme si opět prohráli vlastními chybami. Domácí hráli jednoduchý fotbal a svým pohybem dělali naší obraně velké potíže. V 7. minutě po rohovém kopu a špatnému vyběhnutí Šestáka se domácí dostali do vedení - 1:0. Hned ve 12. minutě po rychlém přenesení hry se domácí hráč dostal do úniku, který zakončil do naší brány - 2:0. My jsme se k bráně domácích dostávali jen sporadicky a když už se nám podařilo vystřelit,tak střela byla bohužel slabá a nenadělala brankáři moc starostí,nebo mířila mimo tři tyče. Třetí gól přišel ve 22. minutě,kdy na polovině hřistě propadl v souboji náš stoper a soupeř běžel sám na bránu a podél gólmana zakončil - 3:0. Ve 30. minutě po rohovém kopu balón propadl v našem vápně k volnému hráči,který měl situaci už jednoduchou - 4:0. A aby toho nebylo málo,tak ve 45. minutě jsme inkasovali další gól. O přestávce jsme si řekli,že musíme lépe bránit a ve více hráčích,aby domácí neměli tolik volného prostoru jako tomu bylo v prvním poločase. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší,naše obrana už nepouštěla domácí do tolika šancí a co prošlo,tak pochytal Gorol. My jsme si vytvořili pár šancí,ale muška byla dnes nepřesná a slabá. V posledních zápasech děláme spoustu chyb,které nás sráží a na kterých se snažíme na tréninku zapracovat,což v 6-ti lidech ale bohužel moc nejde. Tohle mě hodně mrzí a kluci by se nad sebou měli zamyslet. Zbývají poslední 2 zápasy do konce sezóny ve kterých nám jde bohužel o hodně.