Datum: 18.5.2014
Rozhodčí: Brda

Poločas 5:0

Sestava: Šesták(45. Gorol) - Šámal,Novák,Zabilánský,Gregor - Klučina,Kos,Podstawek(45. Šesták),Petráni(45. Ležal Libor), - Ležal Luboš,Živný

V dnešním zápase jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého, protože soupeř v probíhající sezóně ještě neprohrál a je suveréně na prvním místě tabulky. Kluky jsme na začátku nabádali, aby se ničeho nebáli, že nemají co ztratit, ale mohou jen získat. Bohužel jsme nezachytili úvod zápasu a již ve 3. minutě po rychlém protiútoku jsme inkasovali. Hned za další 2. minuty jsme inkasovali další branku a stav byl již 2:0. To nás vyvedlo z koncentrace a domácí si vytvářeli další šance. V 11. minutě se po centru Klučiny dostal k míči Živný, který uklidil míč do sítě, ale gól nebyl pro velice sporný ofsajd uznán. Hned z protiútoku soupeř zvýšil své vedení na 3:0. Hned za další 3. minuty už to bylo 4:0 a v podstatě bylo po zápase. Ve 23. minutě nečekaná slabá střela zapadla do branky a skóre se opět měnilo 5:0. V poločase jsme udělali pár změn v sestavě s cílem více neinkasovat, což se nepodařilo. Do 2. poločasu jsme vstoupili aktivně, ale nevytvořili jsme si žádnou velkou šanci. V 60. minutě po nedůslednosti naší obrany soupeř opět trestal 6:0. V posledních 30ti minutách jsme inkasovali další 3 branky. V poslední minutě jsme měli největší šanci,kdy Gregor přeloboval vyběhnuvšího brankáře,ale smolně trefil jen břevno. Dnešní zápas dopadl podle očekávání. Domácí zaslouženě zvítězili a zaslouží si postup do vyšší soutěže. Předvedenou kombinační hrou nás zcela přehráli a dokonale využili své šance. Tento zápas musíme hodit za hlavu a připravit se na příští týden, kdy doma hostíme Roztoky, které je potřeba porazit.