Zápas: SK Mšeno žáci - Beck Mělník
2 : 6

Datum: 27.5.2007
Průběh zápasu: Branky : Hrdlička Lukáš 2, V prvním poločase kluci hráli zodpovědně v obranné činnosti a hráče Mělníka nepouštěli do zakončení. Naopak sami z výborných kolmých přihrávek dvakrát skórovali Lukášem Hrdličkou. Škoda ješrě dalších dvou vyložených šancí, které jsme neproměnili. Proto se do šaten odcházelo za stavu 2:0 pro Mšeno. Ve druhém poločase se bohužel projevila únava z horkého počasí a možnost střídat pouze jednoho hráče. Klukům postupně ubývaly síly a Mělník, který měl ve svém mužstvu asi osm čtrnáctiletých fotbalistů postupně na hřišti dominoval a otočil skóre na 2:6. Přesto si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.