Zápas: Slavoj Zvoleněves - SK Mšeno dorost
5 : 2

Datum: 13.4.2014

Poločas: 2:2

Branky: Kolumpek, Podstawek

Sestava: Šesták (20. minuta Gorol) - Zabilanský, Pavlík, Šámal, Novák - Jelen, Toan, Klučina, Podstawek - Ležal, Kolumpek

Střídání: Kos, Živný

Dnes jsme na 3. tým tabulky měli minimálně alespoň bod nebýt zranění ve 20. minutě golmana Šestáka. Ten se zranil, když vytáhl těžkou ránu a po dopadu si zranil levé rameno a dobíhající hráč dal gol na 1:0. Muselo dojít k nucené výměně golmanů. Hned o 2 minuty později přihrál přesně Šámal uličkou na Kolumpka a ten srovnal na 1:1. Záhy v 35. minutě po ose Zabilanský, Kolumpek našel Podstawka a ten přehodil brankaře - 1:2. Bohužel ve 44. minutě přišla první chyba našeho golmana Gorola, který si nekřikl a po špatném výběhu soupeř vyrovnal - 2:2. V poločase v kabině jsme se hecovali, že odvezeme alespoň bod. Bohužel hned po rozehrání ve 49. minutě unikl soupeř z pravé strany a prostřelil golmana - 3:2. Do soupeřovi obrany jsme i nadále létali, proráželi jejich stopery, zvláště Kolumpek a Podstawek za což je chválím, neboť Kolumpek chytil roli útočníka perfektně. Měli jsme několik vyložených šancí, nastřelili jsme tyč, břevno ale ne a ne to tam spadnout. V 85. minutě jsme vrhli vše do útoku, aby jsme alepoň srovnali, ale to se nám nepodařilo. Bohužel v 87. minutě při rohovém kopu domácích špatně vyběhl náš golman a soupeř hlavičkou pohodlně skóroval - 4:2. V 90. minutě ještě domácí unikli středem a stanovili výsledek na konečných 5:2. Škoda, neboť si myslím, že jsme mohli uhrát dobrý výsledek. Oproti ostatním týmům máme velice mladý tým, tak i ´menší výškovou ztrátu, ale do budoucna tento tým bude šlapat, protože se jedná většinou o ročníky 97 a 98. I přes neúspěch kluky chválím, protože na place nechali vše co se dalo.