Poločas:  1:2

Branky: Živný, Jelen, Podstawek

Sestava: Šesták - Pavlik, Zabilanský, Gregor, Novák - Podstawek, Jelen, Ležal Luboš, Klučina - Živný, Boháček

Střídání: Gorol, Kolumpek, Petráni

Dnes to konečně vyšlo. Zaslouženě jsme vyhráli neboť třetí tým tabulky jsme jasně přehrávali. Kluci veděli, že na podzim jsme u nich nemohli remizovat ani vyhrát, protože podzimní zápas měl v rukou místní rozhodčí (kdo neví, ať si přečte úryvek z podzimu). Hned od první minuty jsme se na soupeře vrhli, ale neproměnili jsme šance. O to špatně bylo, když ve 20. minutě z levé strany přišla tvrdá střela, kterou Šesták vyrazil a dobíhající hráč dorazil balon do síťě - 0:1. Štěstí bylo, že ve 25. minutě unikl Gregor po levé straně a předložil přihrávku Živnému a ten srovnal - 1:1. I nadále jsme byli lepší, ale ve 38. minutě po přímém kopu soupeř obstřelil zeď a dostal se do vedení - 1:2. I v poločase v kabině byli kluci nabuzení, že soupeř je k poražení. Řekli jsme si pár chyb, které jsme udělali a které musíme zlepšit a bohudík to vyšlo. V 53. minutě opět unikl Gregor po levé straně a naservíroval pod sebe přihrávku, kterou Jelen zasadil do prázdné brány - 2:2. Bylo moc vidět, že kluci chtějí získat cenný skalp soupeře a i za nerozhodného stavu bylo vidět, že chtějí tento zápas vyhrát. V 88. minutě vybojoval Podstawek balón a perfektní střelou pod klacek nedal golmanovi šanci - 3:2. Bylo rozhodnuto. Perfektně zahrál na levé straně Gregor, v prostředku Boháček se Živným, ale nesmím opomenout celý mančaft, který makal na plné obrátky.