Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno muži A

Rozhodčí: Slavkovský - Vágner, Važan ml.

Poločas 0:1

Branky: Vaněk, Socher

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Vaněk, Kolumpek D. - Valenta(80.Demen), Kolumpek R., Guttenberg ml., Matúšek - Wasyliw, Socher

V Beřkovicích jsme odehráli divoký zápas, kdy jsme po 10ti minutách mohli vést 3:0 a po dalších 10ti minutách jsme mohli 3:0 prohrávat. Ale protože čarovali oba golmani a střelci neměli nabito ostrými, bylo to 0:0. Byl to opravdu festival zahozených šancí. Chvíli před pauzou si však na roh naskočil Vaněk a konečně trefil "zařízení" 0:1. Po pauze se domácí více tlačili dopředu, ale byli jsme to my, konkrétně Socher, který nachytal domácího golmana střelou z dálky 0:2. Místo bychom utkání dovedli do vítězného konce, dovolili jsme domácím po našich chybách vyrovnat. Závěr utkání se odehrál v nervózním duchu a výsledkem byly 4 ČK - po 2 na každé straně. Penaltový rozstřel jsme nezvládli a bonusový bod tak zůstal Beřkovicím. Vzhledem k počtu šancí na obou stranách byla remíza logickým vyústěním tohoto divokého utkání.