Zápas: SK Mšeno dorost - FK Nové Strašecí

Poločas:  0:4

Branky: Ležal Luboš 2x, Pavlik Tomáš

Sestava: Gorol - Jelen, Zabilasnký, Ležal Luboš, Pavlik Štěpán - Petráni, Toan, Podstawek, Živný - Kummer, Pavlik Tomáš

Střídání: Píč, Kos, Šámal, Klučina

Dnes jsme hostili vedoucí tým tabulky a nutno říci, že jim první místo zaslouženě patří. Dostali jsme lekci z produktivity, i když jsme dřeli, tak to nestačilo. Opět jsme brzy chybovali, v 5. minutě jsme neuhlídali hráče na náběh z rohového kopu a hosté vedli - 0:1. Ve 12. minutě přišel cent z levé strany a hosté odskočili - 0:2. Ve 20. minutě z dlouhého autu jsme nepohlídali 2 hráče a ty pohodlně skorovali - 0:3. V 35. minutě přišla nepochopitelná malá domu od Petrániho a soupeř se zmocnil balonu a nemýlil se - 0:4. I my jsme mohli dát v prvním poločase alespoň 3 goly, ale bohužel nevyšlo to. Hned po rozehrání ve 46.minutě utekl Tomáš Pavlik a nekopromisní ranou snížil - 1:4. V 50. minutě jsme neuhlídali hráče a ten zvyšoval - 1:5. V 55. minutě nádherně z rohového kopu trefil Luboš Ležal přímo bránu - 2:5. V 60. minutě špatně vyběhl golman a hosté zvyšovali - 2:6. V 61. minutě přišel centr z pravé strany a hlavičkující hráč se nemýlil - 2:7. V 65. minutě zahrával Podstawek rohový kop a opět Luboš Ležal prostřelil golmana - 3:7. Opětovně v 70. minutě přišel centr zprava a opakovaně ten největší hráč hlavičkoval - 3:8. V 88. minutě propadl dlouhý aut do malého vápna , kdy na tento balon nereagoval vůbec nikdo, ani golman, a hostující hráč pohodlně uzavřel skore - 3:9. Opravdu právem patří hostům první místo. My jsme dřeli, ale proti vysokým hráčům a hlavně jejich kombinační hře jsme neměli sebemenší šanci. Máme v kádru mladé kluky a jen doufám, že zvedneme hlavu. Opět nám chyběly 4 hráči ze základní sestavy a bylo to znát.