Zápas: SK Mšeno muži A - PTZ Nelahozeves

Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Dohnal

Poločas 1:0

Branky: Socher(pk), Kolumpek R., Guttenberg st.

Sestava: Hnízdil - Ernst, Kolumpek D., Guttenberg st., Tyle(60.Demen) - Valenta,      Kolumpek R., Guttenberg ml., Matůšek - Socher, Wasyliw

Zápas s PTZ byl zápasem dvou rozdílných poločasů. V 1.poločase jsme hráli s nasazením a dobře hrajícího soupeře jsme  téměř nepouštěli do šancí. Sami jsme se prosadili z penalty po faulu na Wasyliwa - 1:0. Po přestávce jsme znatelně polevili a hosté se začali prosazovat daleko více a nebezpečněji a po standartní situaci vyrovnali na 1:1.

My jsme mohli strhnout zápas na svoji stranu o chvíli později, když byl v samostatném úniku faulován Wasyliw a my jsme kopali další penaltu a navíc byl hostům vyloučený golman. Bohužel jsme penaltu neproměnili a výkon, který jsme pak předváděli, byl velmi špatný. Soupeř toho dokázal využít a odskočil do dvougólového vedení na 1:3.

Na konci utkání už jsme vrhli všechny síly do útoku a  když u postranní čáry vybojovaný míč předložil Kolumpek D. Kolumpkovi R., snížili jsme v 90.minutě na 2:3. To nás nabudilo a po rozehrání jsme na soupeře vlétli. Na házený aut si seběhl Guttenberg st., který míč okamžitě posílal do vápna a k překvapení všech jeho centr zapadl přesně k tyči 3:3 - časomíra ukazovala 93.minutu.

V novince tohoto ročníku - penaltovém rozstřelu,  jsme selhali a tak si bod navíc odvezli hosté a my jsme se museli spokojit pouze s 1 bodem. Nutno přiznat, že víc jsme si v tomto utkání nezasloužili.

Co mě znervózňuje je zdravotní stav hráčů...z minulé sestavy nám vypadli pro zranění opory v obraně - Vaněk a Chmelík. V tomto zápase odstoupil se svalovým zraněním velmi dobře hrající Tyle. Snad se kluci dají co nejdřív dohromady.