Poločas: 4:0

Branky: Podstawek, Zabilanský

Sestava: Gorol - Zabilanský, Jelen, Šámal, Píč - Kos, Ležal Luboš, Toan, Pavlík - Podstawek, Kummer

Střídání: Tran

Bez 4 hráčů ze základní sestavy, kterou složila viróza, jsme odjížděli bez nějakého optimismu. Vše začalo ve 2. minutě, kdy pravá strana neuhlídala útočníka a ten sám na golmana se nemýlil - 1:0. Ve 12. minutě stejná hrubka na pravé straně - 2:0. Ve 30. minutě zaspal v obraně Šámal a útočník šel opět sám na kasu - 3:0. Ve 32. minutě opět Šámal nevystavil hráče do ofsajdu a opětovně skoroval - 4:0. I my do první půle jsme šli 3x sami na golmana, ale neproměnili jsme, bohužel. Soupeř to byl hratelný, vše jsme si vyříkali o půlce v kabině, že to musíme zvrátit. Bohužel ve 46. minutě golman Gorol místo toho aby při vyběhnutí odpálil balon, tak se zastavil a zvedl ruce a útočník šel pohodlně do kličky - 5:0. To už byl asi zvrat. I když jsme točili hráče v sestavě, nebylo to nic platné. Zápas nevyšel vůbec Šámalovi, neboť v 50. minutě opět neuhlídal hráče - 6:0. Sice v 70. minutě napřáhl z velkého vápna Podstawek a pěknou střelou snížil - 6:1. Bohužel v 78. minutě opět chyboval Šámal, kdy mu utekl hráč - 7:1. V 80. minutě byl po faulu na Podstawka ve vápně nařízen pokutový kop, který Zabilanský proměnil - 7:2. To bohužel odstoupil v půlce Toan, takže jsme neměli prakticky žádnou šanci něco s tímto zápasem udělat. Jak už jsem psal, soupeř byl hratelný, nebyli fotbaloví, ale zkušenost mladších žáků velice schází. Jsem zklamán, že se kluci neporvali o výsledek, neboť před týdnem to byl úplně jiný fotbal. Nekritizuji jenom Šámala, ale dneska nefungovalo vůbec nic od brankáře až po útočníky.