Zápas: SK Bělá pod Bezdězem - SK Mšeno dorost

Poločas:  1:2

Branky: Zabilanský, Kummer

Sestava: Šesták - Zabilanský, Pavlik Tomáš, Karabáček, Novák - Ležal Luboš, Jelen, Toan, Pavlik Štěpán - Podstawek, Kummer
Střídání: Píč, Šámal, Gorol, Klučina, Kos

Bohužel dnes nám první vítězství uteklo mezi prsty. Po minulém mistrovském utkání to tentokrát bylo bojovné a hlavně fotbalové utkání. Hráči pochopili to co jsme si vyříkali na trénincích a konečně zahráli, tak jak to mělo být. Sice tam je stále nepatrný přechod hráčů, kteří v loni hráli v kádru žáků a to v bojovnosti, tvrdosti, přidržení balonu a další věci, ale přechod do dorostenecké kategorie je těžký. V 10. minutě už jsme šli do vedení, kdy z přímého kopu Podstawek našel Zabilanského a ten do protipohybu golmana otevřel skore - 0:1. V dalších minutách jsme mohli jít daleko více do vedení, ale v koncovce vždy zklamal Kummer s Podstawkem. V 18. minutě zahrávali domácí standartku, Pavlik nechtěně přizvedl balon a domácího útočníka nechali vyrovnat - 1:1. Pak  přišla v 35. minutě pěkná akce, kdy Pavlik narazil na Podstawka, ten hned z první na Kummra a také on hned z první nedal golmanovi šanci - 1:2. Ve druhé půli šli minimálně 6x sami na bránu Kummer s Podstwkem, ale jak už jsem avizoval vždy selhali ( nutno podotknout, že domácí golman chytal velice dobře i nemožné ). Bohužel trest přišel v 85. minutě, kdy jsme po rohovém kopu neuhlídali záložníka a ten srovnal skore na končených 2:2. Kdyby se bývalo využilo z 10 šancí alespoň 3-4, mohli jsme mít 3 body. Škoda.  Jen věřím, že přijde sehranost mezi mladšími a staršími hráči. Už to byl lepší zápas.