Poločas:  4:3
Branky: Kummer 4x
Sestava: Gorol - Zabilanský, Pavlik Tomáš, Ležal Libor, Karabáček - Pavlik Štěpán, Toan, Podstawek, Ležal Luboš - Kummer, Šámal
Střídání. Novák, Jelen, Živný, Kos, Šesták

Jako trenér se zamýšlím proč vlastně učíme kluky hrát fotbal, jak je vychovávat, svážet kluky na zápas, když po zápase vám rozhodčí řekne přímo do očí, cituji: SNAD JSTE SI NEMYSLELI, ŽE SI ODSUD ODVEZETE NĚJAKÉ BODY. Už v trenérské kariéře jsem toho zažil dost, ale aby mi tohle rozhodčí řekl do očí, tak to je na mě už dost. Nejhorší na tom je, že to vlastně na vlastní oči vidí kluci, co pan rozhodčí na nás zkoušel. Stálo by za zamyšlení, aby občas jezdil delegát, ale to je věc někoho jiného. Ale teď k zápasu. V 8. minutě propadl na levé straně obrany Ležal a z centru domácí šli do vedení - 1:0. Ve 20. minutě přišel hrubý šlapák na Ležala Luboše, bohužel rozhodčí nic neviděl a domácí hráč z dálky vztřelil druhý gol -  2:0. To že náš hráč se těžko zbíral, rozhodčího nijak nezajímalo. Ve 25. minutě Pavlik přehodil obranu a Kummer únikem snížil na 2:1. Ve 27. minutě tatáž akce a opět Kummer -  2:2. Ve 29. minutě přišla chyba golmana Gorola, kdy špatně odhadl výběh a domácí šli do vedení -  3:2. Ve 31. minutě opět Ležal Libor propadl v levé obraně a domácí zvyšovali na 4:2. Ve 34. minutě Šámal perfektně načasoval přihrávku na Kummra, který snížil na 4:3. Ve druhém poločase v 53. minutě z přímého kopu jsme neuhlídali domácího útočníka a ten zvyšoval na 5:3. V 63, minutě Kummer vyvinul na stopera tlak a ten udělal chybu a po úniku snížil na konečných 5:4. Bohužel, od 80. minuty nás rozhodčí už k velkému vápnu nepustil. Vymyšlenými zákroky zastavoval naše brejky, neodpískal dvě jasné penalty a to v 73. minutě a v 77. minutě. Je to ostuda, co tento mladý rozhodčí předvedl, podle mého patří pískat do 4. nejnižší třídy. Kluci jezdili celých 90. minut a odvedli perfektní práci. Za to jim patří velký dík.