Zápas: SKP Mladá Boleslav - SK Mšeno žáci
3 : 0

Datum: 1.9.2013
Rozhodčí:

Sestava: Gregor, Vyskočil, Takácz, Petráni, Kos Jiří, Kos Miroslav, Zelenková, Karpetová, Macek, Novotný, Dvorščik, Macák, Kolumpek

První poločas našeho zahajovacího mistrovského utkání byl velmi vyrovnaný. Šance byly na obou stranách, ale bohužel gólově se prosadil jen soupeř. Pak šel Míra Kos sám na branku, na domácího brankáře ale nevyzrál. Do poločasu jsme ještě měli nepřímý volný kop ze 4 metrů po malé domů, Kolumpek ale rozezvonil jen tyč.  Do druhé půle jsme zamíchali se sestavou. Nebylo to však nic platné, soupeř nás z brejku potrestal - 2:0. Bohužel pak už byly naše akce bezzubé a většinu střel zablokovali obránci. S předvedenou hrou jsme ale spokojeni a doufáme, že přijdou i nějaké body.