Rozhodčí: Tvaroh

Poločas: 2:2

Branky: Wasyliw 3, Hnízdil(PK), Kolumpek D., Valenta

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Guttenberg st., Demen - Matúšek, Kolumpek D., Guttenberg ml., Zárybnický - Wasyliw, Valenta

K dalšímu přípravnému utkání jsme zavítali do Krnska(9.místo v OP Ml Boleslav). Bohužel jsme dorazili pouze v 11ti hráčích, což se nám v panujícím horku mohlo vymstít.

Domácí byli od začátku utkání aktivnější a dostali se snadno do několika šancí, při kterých nás podržel Hnízdil. Naše hra opět postrádala více klidu a přesnosti. Přesto jsem to byli my, kdo šel do vedení po brejkové situaci. Od té doby se střídali šance na obou stranách, soupeř vyrovnal z penalty a my jsme taktéž z penalty šli opět do vedení. Poločas však skončil nerozhodně.

Ve druhé půli jsme hráli v obraně mnohem pozorněji a zároveň jsme zlepšili kombinaci a také se nám dařily brejky, takže jsme své vedení navýšili na konečných 6:3. Musím celý tým pochválit za nasazení, které jsme ve velkém horku udrželi. Na mužstvu bylo vidět, že chce uspět. Jsem rád, že se nám vrací kanonýr Wása, snad mu ta střelecká forma vydrží.