Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - AFK Veltrusy
8 : 5

Datum: 9.6.2013

Sestava: Stejskal - Dvorščiková, Hanuš, Ščasný, Guttenberg, Albrecht, Dvorščik, Hanzelín, Pokorný, Uher

Branky: 4x Ščasný, Hanuš, Dvorščiková, Hanzelín, Guttenberg

V našem posledním letošním mistrovském utkání na nás čekal soupeř z minulého týdne AFK Veltrusy. Utkání začalo velmi opatrně a dost dlouho se hrálo bez branek, první branku zaznamenal Adam Hanuš po samostatném úniku. Na 2:0 posléze zvyšoval Ščasný. Soupeř ale nechtěl dát svou kůži lacino a podařilo se mu snížit na rozdíl jediné branky. Do poločasu ještě oba celky přidali po jedné brance a tak bylo poločasové skóre 3:2 pro nás. I v druhé půli jsme měli navrch, bohužel se nám však nepodařilo jít do výrazného trháku. Nakonec v posledních minutách utkání přidala branku Dvorščiková a Hanzelín, který se prosadil vůbec poprvé. Poslední tři zápasy této sezony nám tak vyšly na jedničku. Děkuji všem klukům za výborné výkony a doufám, že v nich v příštím ročníku budou pokračovat.