Datum: 26.5.2013

Poločas:  0:2

Branky: Závěšický 2x, Píč

Sestava: Šesták (45 Dohnalík) - Ernst, Krátký, Saska, Zabilanský - Živný (58 Kummer), Toan (82 Martínek), Gutenberg, Píč - Závěšický, Séres

S předposledním týmem tabulky jsme neměli sebemenší problém ba naopak jsme si to jako mančaft užili, hráli v klidu, bez nějakých nadávek, prostě pohodový zápas. Odstartovali jsme to ve 13. minutě, kdy unikl Závěšický a vyškolil domácí obranu a golmana (ala Robben ve včerejším finále LM) 0:1. V 19. minutě nádherným pasem našel Toan Závěšického, ten nádherně zpravoval a zavěsil 0:2. Od té doby už jsme hráli v klidu, měli jsme několik vyložených šancí, ale nedali. Až ve druhém poločase v 59. minutě z levé strany nacentroval Závěšický na zcela volného Píče a ten z první do protipohybu golmana zvyšoval 0:3. Až v 73. minutě zahrál Toan nechtěně ve vápně rukou a znařízené penalty domácí už jen zkorigovali výsledek 1:3. Domácí prakticky neohrozili ani jednou naší bránu. Opět co jsme neproměnili (Gutenberg, Závěšický, Kummer, Séres) mohli domácí dostat minimálně 10 golů. Ale jak už jsem psal, hráli jsme na pohodu a užili jsme si tento zápas, i když počasí tomu nepřálo (neustálý déšť).