1 : 2

Datum: 26.5.2013

Sestava: Janoušek, Pýcha, Ležal Libor, Ležal Luboš, Petráni, Bary, Kolumpek, Martínek, Kuntoš, Kos, Gragor, Seres, Šámal, Macek, Novotný

Branky: Martínek, Kos

K poslednímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na horkou půdu lídra tabulky a očekávali těžký boj o každý metr hřiště. V prvním poločase jsme hráli proti silnému větru, čehož soupeř dokázala využívat. Akce vedená po straně skončila centrem před naší bránu, náš stoper špatně odkopl míč a útočník toho dokázal využít. 0:1. Naše výpady vždy končily před pokutovým územím soupeře a slabou střelou na branku. Soupeř udeřil do poločasu ještě jednou, ale naše obrana zachránila zblokovaný míč na brankové čáře. Do druhé půle jsme hráče nabádali, aby hráli pořád stejně, protože nám bude pomáhat vítr. Postupem času jsme začali soupeře přehrávat. Martínek zahrával rohový kop a díky silnému větru chytil domácí brankář míč až za brankovou čárou. Naše aktivní hra dopředu stále pokračovala. A tak zaslouženě přišla i další branka, když se po krásném centru prosadil Kos. 2:1. Pak nám začaly docházet síly a soupeř si vypracoval několik šancí, které však neproměnil. V závěru jsme měli velké štěstí, když z nařízeného pokutového kopu soupeřovic útočník přestřelil. Zápas byl velmi vyrovnaný a oba celky nechaly na hřišti vše. Dnes se na naší stranu ale přiklonilo štěstí, což během sezony nebylo tak časté. Děkuji všem hráčům za nasazení a doufám, že tak budeme i v dalších utkáních pokračovat.