Zápas: SK Mšeno dorost - SK Bělá pod Bezdězem

Rozhodčí: Machýček

Poločas:  2:1.

Branky: Závěšický 2, Valenta (PK).

Sestava: Dohnalík - Ernst, Valenta, Tyle, Saska - Stejskal, Toan, Kummer, Krátký - Závěšický, Guttenberg. Střídání: Zabilanský, Píč, Martínek, Séres, Šesták

Kdyby hosté odjížděli s 8 góly, tak by se vůbec ničemu nemuseli divit, protože v tomto zápase jsme zahodili plno šancí.

Začalo to hned po rozehrání, kdy utekl Guttenberg, ale nedal. V 8. minutě přehlavičkoval Guttenberg hostujícího stopera, balónu se zmocnil Závěšický a otevřel skore - 1:0. V 10. minutě Valenta špatně odkopl balon, soupeř utekl a vyrovnal - 1:1.

I nadále jsme se hnali do šancí, ale jak už jsem psal, nic z toho jsme nedali. Až v 34. minutě přišel ve vápně faul na Stejskala a Valenta z nařízené penalty zvyšoval na 2:1. Pak došlo k nucenému střídání, kdy ze hry musel Krátký pro svalové zranění.

Do druhé půle jsme nastupovali v pozměněné sestavě, a než se kluci zformovali na svých postech, přišel trest. V 52. minutě si nevinný centr hostů z pravé strany si do vlastní brány srazil Zabilanský - 2:2. Znervozněli jsme, hádali se a to bylo špatně. Tohle chování některých hráčů mě tak s prominutím s..., místo toho aby se kluci semkli a drželi při sobě, tak na sebe hážou veškerou vinu, a zbytečně kecaj.

Naštěstí v 83. minutě předložil prudký centr Martínek před bránu na Závěšického a ten rozhodl zápas v naše vítezství 3:2. Doufám, že si to kluci po mém vznětlivém výbuchu uvědomili.