Rozhodčí: Pixa

Poločas 1:2.

Branky: Šledr, Hnízdil (PK), Závěšický.

Sestava: Hnízdil - Demen, Guttenberg st., Vaněk, Stejskal - Valenta, Guttenberg ml., Kolumpek D., Závěšický - Hrdlička (Krátký), Šledr.

Jarní výsledky Tišic naznačovaly, že nás nebude čekat nic lehkého. O to větší překvapení pro mě bylo, že jsme byli od začátku zápasu více u míče a vypracovali jsme si i několik šancí, ovšem bez gólového efektu.

Po zhruba 10 minutách Tišice překoply obranu a hostující útočník šel sám na bránu  - 0:1. Pak jsme spálili 2 veliké šance a začal jsem úřadovat já - nejdříve prohraný souboj na polovině hřiště - 0:2, další 3 nahrávky hostům do jasných šancí - tady nás podržel Hnízdil. Nám se podařilo snížit Šledrem, který těsně před brankou tečoval centrovaný balón.

Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat z penalty za faul na Hrdličku. Ovšem hosté po chvíli znovu vedli a znovu jsem u toho byl já - v rozhodujícím okamžiku jsem v souboji podklouzl a osamocený ůtočník hostí dokonal hattrick. My jsme se ovšem nevzdali a po centru se ve vápně prosadil Závěšický.

Získali jsme tedy bod, což je doma málo. Ale s takovými chybami, které jsem vyrobil, asi víc nešlo. Musím poděkovat celému týmu, že moje chyby odčinili a celý zápas odmakali.