Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Pšovka Mělník B
6 : 11

Datum: 12.5.2013

Sestava: Stejskal, Turková, Uher, Ščasný, Hanuš, Pokorný, Albrecht, Guttenberg.

Branky: Hanuš 5, Albrecht.

Dnes jsme nezačali vůbec špatně, i přesto, že soupeř šel brzy do vedení, pořád jsme bojovali a nevypustili žádný souboj. Odměnou nám byla vyrovnávací branka z kopačky Albrechta. Hrál se dál velmi vyrovnaný zápas. Poločasové skóre bylo 3:3.

O poločasové přestávce jsme klukům říkali, aby nepolevili. Bohužel i dnes jsme měli svůj hluchý úsek, kdy jsme přestali hrát a to soupeř trestal. V závěru jsme byli opět lepším týmem, branky Hanuše ale už přišly pozdě.

V obraně dnes nastoupil místo Kristýny, která se na utkání nedostavila, Adam Ščasný. Nutno říci, že svou úlohu zvládl na jedničku a dlouhou dobu držel naší defenzivu na nohou. Skvělým výkonem se také přezentoval Adam Hanuš, který nastřílel 5 branek. Škoda jen, že nám nepřinesly vítězství.