Zápas: SK Karbo Benátky - SK Mšeno dorost

Rozhodčí: Chovanec

Poločas: 6:1

Branky: Zabilanský,Ernst

Sestava: Šesták (45. Dohnalík) - Chmelík,Ernst,Zabilanský (83. Ležal Libor), Saska (75. Novák) - Píč,Gutenberg,Toan,Chorouš - Závěšický,Martínek (58. Ležal Luboš)

Že jsme si nejeli pro body nám bylo jasné už dopředu, neboť jsme věděli, že soupeř je v tabulce první a hraje kvalitní fotbal. O tom nás přesvědčil hned od začátku a to když už jsme po 10 minutách prohrávali 3:0. Domácí na nás vletěli jako uragán a vůbec do ničeho nás nepouštěli. Tři rychlé goly jsme dostali z rohových kopů, kdy jsme absolutně nepohlídali hráče. Další čtvrtý gol padl ve 30. minutě kdy Zabilanský neuhlídal útočníka a ten zvyšoval na 4:0. Sice ve 34. minutě Zabilanský svou chybu napravil, kdy po skrumáži v malém vápně dotlačil balon do brány - 4:1. V 38. minutě totožný roh, nepohlídání hráčů - 5:1. Ve 40. minutě golman Šesták namazal záložníkovi a ten z první trefil bránu 6:1. Dnes nás nepodržel  vůbec golman Šesták, kterému tento zápas nevyšel, a proto byl v poločase střídán, dále do druhé půle jsme udělali několik změn, kdy na post stopera se posunul Gutenberg, na levou stranu obrany Píč, Ernst do středu zálohy, jiná změna už nešla provést (proti tomuto soupeři chyběli: Tyle,Valenta,Stejskal,Vícha). Možná kdyby tito hráči nastoupili, tak jsme mohli uhrát daleko lepší výsledek. Do druhé půle už to docela fungovalo, ale domácím to stačilo a myslím, že hráli tak na půl plynu. 7 a 8 gol jsme dostali v rozmezí 80. až 86. minutě, kdy obě střely padly do branky 8:1. My už jsme jen korigovali v 87. minutě, kdy souhra mezi Ernstem a Toanem, kdy Ernst zakončoval na 2x - 8:2. Tento soupeř hrál kvalitní fotbal a měl by podle mého hrát minimálně od 2 třídy výše. Na soupisce bylo psáno 8 hráčů na hostování a 5 hráčů na střídavý start. Ani jeden hráč nebyl z Benátek. Težkého soupeře  máme za sebou. I tak jsme se prali o výsledek, ale bohužel to nevyšlo.