Zápas: Pšovka Mělník A - SK Mšeno mladší přípravka
9 : 4

Datum: 27.4.2013

Sestava: Stejskal, Jurčík, Dvorščíková, Uher, Ščasný, Pokorný, Hanuš, Guttenberg

Branky: 2x Hanuš, Ščasný, Dvorščíková

Dnes jsme zajížděli na půdu Mělníka. Začátek utkání se hrál velice opatrně. Jako první udeřili domácí, kterým ke vstřelení branky pomohl značně mokrý povrch. Kluci se ale nevzdali a povedlo se jim zásluhou Dvorščíkové srovnat. Týna dnes odehrála výborný zápas a po celou dobu utkání držela naší obranu. Do poločasu jsme dostali ještě další tři branky a bohužel jen jednu zásluhou Ščasného dali. V druhém poločase soupeř dál diktoval hru a my se před branku soupeře moc nedostávali, což je obrovská škoda, protože terén byl kluzký a každá střela na branku byla nebezpečná. Konečné skóre se nakonec zastavilo na 9:4 pro soupeře. I tak bych rád celému týmu poděkoval za bojovný výkon.

Trenéři: Zabilanský, Ščasný