Zápas: SK Mšeno muži - SK Slavia Velký Borek

Rozhodčí: Blahout - Fuchs, Driml

Poločas 1:0

Branky: Demen, Křivan

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Vaněk, Stejskal - Kolumpek D., Kolumpek R., Zárybnický (83.Ernst) - Demen (57.Křivan), Valenta - Hrdlička (73.Krátký).

K důležitému utkání s Velkým Borkem jsme nastoupili bez 3 hráčů ze základní sestavy na Pšovce (2 ČK, 1 práce), od zápasu s Kralupy je mimo Ruda a k dispozici nebyl ani Vojta Závěšický, takže jsme měli velký problém dát dohromady sestavu. Svou premiéru si tak v základní sestavě si odbyl dorostenec Chmelík, který se zařadil mezi naše další  naděje, které nastupují v mužích(Valenta, Stejskal, Guttenberg ml., Závěšický). Chmeldu velmi dobře znám a tak jsem věřil, že svou roli zvládne a nemýlil jsem se, zápas odehrál velmi spolehlivě.

Přesto naše problémy se sestavou byly od začátku zápasu na naší hře znát a tak to byl Borek, kdo měl více ze hry a dostával se celkem snadno do zakončení. Nás však podržel Hnízdil nebo měli střelci Borku vychýlenou mušku. Přestáli jsme 3 velké šance Borku a museli jsme pozměnit rozestavení, čímž jsme hru více vyrovnali a šancí Borku znatelně ubylo. Navíc jsme sami těsně před poločasem vstřelili po standartní situaci vedoucí branku, která nám dodala více klidu.

Ve druhé půli už jsme Borek téměř do žádné šance nepustili a když jsme vstřelili šťastný gól na 2:0, dostali se hráči soupeře do křeče a my jsme neměli větší problém dovést zápas do vítězného konce.

V tomto utkání jsme mohli uspět pouze bojovností, protože nucený zásah do sestavy byl opravdu veliký.To se nám nakonec povedlo, i když na začátku zápasu jsme nepodali vůbec dobrý výkon, ale bojovali jsme stále. Takové vítězství se cení.

Na konci zápasu jsme měli na hřišti 5 dorostenců.....

Z vítězství jsme se radovali po dlouhých 6 týdnech (2. 3. 2013 jsme porazili Sokol Jankov) a já doufám, že na další 3 body tak dlouho čekat nebudeme.