Poločas: 0:1.

Branka: Guttenberg

Sestava: Šesták - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska -Ernst, Vícha, Toan, Chorouš - Guttenberg, Krátký. Střídání: Dohnalík, Zabilanský.

Zbytečná a těžko zkousnutelná porážka

​T​​ato porážka nás mrzí, protože byl i zde hratelný jeden bod, ale i 3 body. ​​​​

Ve druhé minutě přišel nákop Valenty na Chorouše, který prodloužil na Krátkého a ten přesnou přihrávkou našel Guttenberga - 0:1.​ To, co se dělo potom, nás mrzelo ke konci zápasu. Když zahodíme 4 úniky, kdy hráč jde sám na golmana a nedá, nemůžeme bodovat.

Domácí hráli agresivní a tvrdý fotbal, který útočníky bolel a už jenom kvůli nim, jak makali, jsme měli bodovat. Domácím se podařilo srovnat až v 68. minutě na 1:1. Do té doby neohrožovali naši bránu. Hned o minutu později, tedy v 69. minutě přišel ve vápně faul na Krátkého a kopala se penalta. Naše smůla byla i to, že jsme tuto penaltu neproměnili.

I když nevím, co si mám myslet o rozhodčím, prodlužoval zápas až do 95. minuty a právě v této poslední minutě, jsme neuhlídali dva domácí útočníky, kteří zakončili únik 2:1. V tom okamžiku rozhodčí zápas ukončil.  Akorát mě mrzí to, že v této situaci měli oba stopeři zatáhnout za záchranou brzdu i za cenu červené karty. To se bohužel nestalo.

Celý zápas nás domácí jen okopávali bez odezvy karet. Já osobně jako trenér nemůžu tento zápas skousnout. Ale i přesto klukům děkuju.