Zápas: SK Mšeno dorost - SKP Mladá Boleslav

Rozhodčí: Dvořák

Poločas:  2:0

Branky: Závěšický 2x, Ernst, Píč, Tyle, Valenta

Sestava: Šesták (46. Dohnalík) - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska - Ernst, Vícha, Toan, Chorouš - Závěšický, Guttenberg. Střídání: Zabilanský, Píč, Ležal Libor.

Dnešnímu soupeři jsme měli co oplácet, neboť na podzim jsme na jejich hřišti smolně prohráli. Kluci byli natěšeni, což bylo znát už v kabině před zápasem. Sice jsme začali opatrně, čekali jsme co soupeř bude hrát. Mohl nás už trestat v 7. minutě, kdy vhazovaný aut soupeře jsme špatně pohlídali a hostující hráč vyslal pumelenici k levé tyči, ale náš golman střelu bravurně vykryl. Dostat první gol by byl pro nás trošku šok.

Od 10. minuty jsme se začli prosazovat. V 18. minutě přišel první gol, kdy Vícha nacentroval do vápna na Guttenberga, ten hlavou proudloužil a Ernst tváří v tvář golmanovi nezaváhal - 1:0. I nadále jsme se hnali do šancí, jen chybělo zakončení.

Další trefa přišla v 37. minutě, kdy Ernst přihrál Guttenbergovi, ten dokonale přihrál Závěšickému a ten nadvakrát překonal brankáře - 2:0. To už jsme se zklidnili a do kabiny jsme šli v pohodě. Do druhé půle nastoupil do brány Dohnalík, který v 54. minutě dlouhým nákopem našel Závěšického a ten se nemýlil - 3:0. Další akce přišla v 58. minutě, kdy vypracovaný balon Závěšickým a jeho centrem před bránu Píč z první rány trefil bránu - 4:0.

Pak co se stalo nemilého. V 68. minutě, kdy s údivem celý mančaft nevěřil, Chorouš zahrával rohový kop a náš levý bek Tyle nekompromisně vletěl k levé tyči a hlavou trefil bránu - 5:0. To nikdo z nás nechápal.

Poslední akce přišla v 83. minutě, kdy Zabilanský uvolnil Valentu a ten zpečetil naše vítezství 6:0. Nemilé střídání muselo proběnout u Ernsta, neboť po jednom souboji došlo ke střetu a úderu do hlavy, po kterém byl silně otřesen. Podle mých posledních zpráv byl odvezen po utkání do nemocnice, kde zjistili slabý otřes mozku. Po telefonickém kontaktu se zdá být v pořádku. Kluci tento zápas nepodcenili a odmakali ho, tak jak měli. Dobrý výkon.