Rozhodčí: Dombai

Poločas: 0:1.

Branky: Valenta, Chorouš

Sestava: Šesták (Dohnalík) - Chmelík, Píč, Zabilanský, Saska - Ležal Libor, Toan, Vícha, Chorouš - Valenta, Ernst.

Po odložení mistrovského zápasu jsme v rámci tréninku sehráli přátelské utkání na UMT. První poločas pro nás vyzněl jednoznačně, když jsme domácí nepouštěli do vyložených šancí. Byli jsme to právě my, kdy v 35. minutě jsme po rychlém brejku šli do vedení zásluhou Valenty - 0:1.

Do druhé půle jsme šli oslabeni, neboť ze hry odstoupil kvůli zranění Vícha a v 70. minutě odstoupil Ernst. Nutno podotknout, že nám chyběli 4 hráči ze základní sestavy (Gutenberg, Závěšický, Tyle, Stejskal). Kdybychom bývali proměnili 3 vyložené brejky, mohli jsme vést 4:0.

Opak byl ale pravdou a domácí toto naše zaváhání trestali 5 góly. My už bohužel jsme jen korigovali v 80. minutě, kdy Valenta našel pasem Chorouše a ten upravil výsledek na 5:2. Z chyb se musíme ponaučit.