Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno muži

Rozhodčí: Stibůrek

Poločas 0:3

Branky: Guttenberg ml., Dvorný, Kolumpek D. 2, Závěšický

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Štolba, Guttenberg st., Bohata(28.Vaněk) - Šledr(82.Ernst), Kolumpek R., Dvorný, Valenta - Novák, Guttenberg ml.(62.Závěšický)

Po sérii špatných výsledků jsme dokázali vyhrát na půdě Dolních Beřkovic. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a po zásluze jsme se dstali do 2 brankového vedení. Beřkovice se mohli dostat zpět do zápasu, když se v našem vápně poroučel k zemi domácí útočník a sudí písknul penaltu, navíc u toho ještě zranil Bohatu, takže jsme byli nuceni střídat.. Penaltu naštěstí domácí neproměnili´a my jsme do poločasu navýšili vedení na 3:0.

Po změně stran jsme okamžitě po rozehrání zvýšili na 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Ovšem my máme rádi drama, takže jsme na 10minut přestali hrát a dovolili soupeři snížit na 4:2. Dokázali jsme se ale včas srovnat a zápas dovést k zasloužené výhře 5:2.