Rozhodčí: Machýček

Poločas: 1:1.

Branky: Dohnalík 2, Chorouš, Ernst, Kummer.

Sestava: Šesták - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska -Stejskal, Ernst, Krátký, Chorouš - Guttenberg, Dohnalík. Střídání: Podstawek, Vícha, Kummer, Toan.

Další cenné tři body. I když se vítězství rodilo těžce, přesto jsme to ustáli a soupeře přehráli. Jen podotknu, že v dnešním zápase suverénně a hlavně profesionálně odpískal hlavní sudí Machýček.

Náš první gol se zrodil v 16. minutě, kdy z pravého úhlu neuvěřitelně prostřelil Chorouš golmana - 1:0. Ve 30. minutě přišel faul ve vápně na Gutenberga, k pokutovému kopu se postavil Valenta, ale bohužel nedal.

Trošičku na nás padla deka a hlavně ve 40. minutě jsme ztratili ve středu hřiště balon a soupeř z rychlého protiútoku vyrovnal 1:1. O půlce v kabině byla dost hustá atmosféra, takže jsme nabádali kluky aby vše hodili za hlavu a makali dalších 45 minut.

Štěstí bylo, že hned ve 47. minutě napřáhl Dohnalík a střelou pod klacek zvýšil vedení - 2:1. V 54. minutě po našem tlaku přišel faul na Gutenberga opět ve vápně a Dohnalík z penalty zvyšoval na 3:1.

Hosté nevěděli co na nás hrát, neboť jsme stále více chodili do brejků, tím pádem nás zastavovali fauly. Aby toho nebylo málo, v 56. minutě přišel opětovný faul ve vápně na Gutenberga, tentokrát pokutový kop zahrával Ernst - 4:1.

Bohužel jsme se nevyvarovali chyb a jedna taková přišla v 60. minutě, kdy Saska autové vhazování nesmyslně hodil na Valentu, který byl obsazen. Soupeř se zmocnil balónu a Valentovi nezbylo nic jiného, než ve vápně zatáhnout za záchranou brzdu = penalta - 4:2.

Pak přišlo střídání hráčů, hlavně Gutenberga, neboť soupeř na něho hrál až moc tvrdě a hrozilo, že by se zranil (jako v minulém kole v Českém Brodě, kde byl zraněn Závěšický, který má poraněné koleno, momentálně je o berlích). Po prostřídání hráčů v 70. minutě Stejskal vypracoval akci po levé straně a pěkně vystřelil. Brankář pouze vyrazil balon a dobíhájící Kummer dokonal dílo -  5:2.

To už jsme věděli, že další cenné vítězství si udržímě. I když jsme v 85. minutě dostali hloupý gol na 5:3, už bylo jasné, že to nepustíme. Opět jsem soupeře přehráli rychlou kombinační a hlavně účinnou hrou. Bravo! Co víc k tomu dodat...