Zápas: Pšovka Mělník B - SK Mšeno A
1 : 4

Datum: 13.5.2007
Rozhodčí: Novotný
Průběh zápasu: Branky: Dvorný 2, Kolumpek, Čurda. Mšeno zahájilo utkání náporem, vynutilo si územní převahu, s níž přišly i šance. Únik Šledra v 9. minutě skončil penaltovým faulem domácích, ale Pokorný nevyzrál na brankáře Pšovky. Ve 20. minutě se nejlépe orientoval Dvorný a hlavou otevřel skóre. Po přestávce nastoupili hosté bez patřičné jiskry, čehož domácí využili k vyrovnání. Hra pak upadla do podprůměru a Mšeno se štěstím bránilo hubenou remízu (rozhodčí Novotný jeden gól domácím neuznal pro ofsajd). Závěr však mnohé napravil. V poslední dvacetiminutovce dokázali Mšeňáci vstřelit tři hezké branky, a rozhodli tak o jednoznačném vítězství. Protože Řepín pouze remizoval (0:0) s posledním Kostelcem, zvýšil se náskok Mšena v čele tabulky na 8 bodů. (kh)