Datum: 21.10.2012

Poločas: 0:3

Branky: Stejskal 2, Guttenberg.

Sestava: Šesták - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska - Stejskal, Toan, Krátký, Chorouš - Guttenberg, Kummer. Střídání: Ernst, Píč.

Tak koněčně jsme i ze soupeřova hřiště přivezli 3 body. I když sestava nebyla úplná, o výsledek jsme se poprali.

Hned od začátku jsme domácí celek zaskočili rychlými brejky, na které nestačil reagovat. Domácí nás zastavovali až hrubými zákroky a po jednom takovém ve 25. minutě z trestného  kopu střelou pod "klacek" nedal Stejskal šanci domcímu brankaři 0:1.

Ve 37. minutě vybojoval Krátký v rohu hřiště balon, přistrčil Stejskalovi, ten lobem přehodil brankáře a dorážející Gutenberg dokončil dílo - 0:2. Ve 42. minutě se prohnal po pravé straně nádherně Chorouš a pěkným, přesným centrem našel Stejskala, který se nemýlil - 0:3.

V poločase v kabině jsme důrazně opakovali, že dalších 45 minut bude dlouhých. Bohužel hned v úvodu 2. poločasu přišlo snížení, kdy po hrubé chybě obrany domácí snížili 1:3. V 74. minutě přišla hrubá chyba Tyleho, kdy nesmyslně zahrál rukou a po druhé žluté kartě musel ze hřiště.

Bohužel než jsme stačili překopat obranu, soupeř do minuty trestal. Neuhlídali jsme útočícího hráče, který vystřelil na bránu, gólman Šesták střelu vyrazil na břevno, ale bohužel nikdo z obránců nezachytili dorážejícího hráče - 2:3.

I přesto v 10 hráčích jsme své vedení ubránili s přehledem a domácí si nevytvořili žádné šance. I když rozhodčí tlačil Bělou k vyrovnání, někdy až vymyšlenými výroky, zvládli jsme vše na výbornou.