Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Byšice
4 : 16

Datum: 21.10.2012

Sestava: Hanuš, Albrecht, Dvorščíková, Ščasný, Stejskal, Jurčík, Turková

Branky: 2x Ščasný, Albrecht, Stejskal

V dnešním mrazivém počasí k nám zavítal asi nejlepší celek okresního přeboru Byšice. Ze začátku zápasu ovšem naše obrana dobře odolávala soupeřovým útokům. Asi po 8 minutách hry jsme  inkasovali poprvé a vzápětí přidal soupeř ještě dvě branky. Poté na trávník vběhli mladší hráči, což bylo hned znát a my se začali dostávat do zakončení. Na 3:1 snížil svou bojovností a důrazem před brankou Albrecht, po něm přidal po samostatném útoku náš druhý gól Ščasný. Poločasové skóre se tak zastavilo na stavu 2:3. Do drůhé půle vlétl soupeř jako uragán se zkušenějšími hráči a to bylo hrozně znát. Na naší obranu směřoval útok za útokem, čemuž se nedalo odolávat a tak skóre soupeře narůstalo. Nám se podařilo přidat pouze dvě branky, když Stejskal proměnil sólový útok a Ščasný se prosadil ze standardní situace. Zápas tak skončil zaslouženým vítězstvím hostů 4:16.

Trenéři: Ščasný Zdeněk, Zabilanský Jiří ml.