Zápas: SK Mšeno žáci - Karbo Benátky nad Jizerou
5 : 3

Datum: 6.10.2012

Sestava: Pýcha, Labuť, Novák, Petráni, Kolumpek, Ležal Luboš, Gregor, Kos Jiří, Kos Miroslav, Martínek, Maňo, Macek, Novotný

Branky: Pýcha 2x, Kos Jiří, Novák, Kolumpek

Zápas byl od začátku vyrovnaný, soupeř svou technikou a krátkými přihrávkami opanoval střed hřiště, což vyústilo v první gól v naší brance. Na tento vývoj utkání jsme reagoval přeskupením řad. Pýcha se posunul z pozice stopera na střed zálohy a místo něj se na stoper přesunul Labuť, který svou novou úlohu zvládl na jedničku. Po této změně se hra hodně změnila a pomalu jsme začli získávat převahu. Nejdříve po rohovém kopu srovna skóre Jiří Kos. A po chvíli využil zaváhání brankáře Pýcha, který ho přehodil téměř z půlky hřiště. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako blesk a soupeře přehrávali dlouhými příhry, které postupně zužitkovali Pýcha a Kolumpek v gól. V polovině druhé půle se zranil Martínek a do hry museli mladší hráči, čehož soupeř využil a snížil stav skóre na 3:4. Konec zápasu ale opět patřil nám a vítězství pečetil sólovým únikem Novák. Děkujeme hráčům za bojovnost a další tři body do tabulky.

Trenéři: Zabilanský Jiří, Prieložný Miroslav