Poločas: 3:4

Branky :  Ernst,Gutenberg,Stejskal,Krátký

Sestava: Dohnalík-Ernst,Chmelík,Tyle,Zabilanský-Stejskal,Toan,Krátký,Chorouš-Gutenberg,Závěšický

Střídání: Píč,Saska,Kummer,Podstawek

Za dnešní výkon chválíme celý mančaft i přesto, že jsme prohráli. Takový příštup a výkon, který kluci předvedli zaslouží pochvalu. Takto kdyby jsme hráli od začátku soutěže, byly by jsme někde jinde. Soupeř předvedl fotbalové kvality a hrál výborý fotbal. Ale my jakou jsme odevzdali bojovnost skláním před klukama hlavu. Sice v 11. minutě měl vyloženou šanci Gutenberg, bohužel nedal, balonu se zmocnil soupeř a z rychlého protiútoku vedl 0:1 (nedáš dostaneš). Pak přišly naše chvíle a to ve 23. minutě, kdy z trestného kopu Stejskal načechrovaným balonem našel Ernsta a ten hlavou vyrovnal 1:1. Ve 24. minutě Stejskal výborně napadl rozehrávku obránců a předložim tutovku Gutenbergovi 2:1. Dále jsme pokračovali a to ve 28. minutě unikl Stejskal a nemýlil se 3:1. Bohužel ve 34. minutě přišla špatná rozehrávka našich záložníků, soupeř se zmocnil balonu a snížil 3:2. Ve 43. minutě měl dobrý úmysl Stejskal rozehrát přímý volný kop přihrávkou místo střely, soupeř vše vystihl a z rychlého protiútoku nás vyškolil 3:3. Ve 44. minutě měl slabší chvilku Dohnalík, kdy pomalá padající střela zapadla za jeho záda 3:4. Z rychlého vedení přišlo zklamání. Bohužel opět v 73. minutě jsme neuhlídaly útočníky soupeře a ten zvyšoval na 3:5. Naopak v 77. minutě opět Stejskal načechral do vápna balon a Krátký hlavičkou snížil 4:5. V tu chvíli jsme vše podřídili veškeré síly na vyrovnání, ale to se nám nepodařilo, ba naopak nám soupeř z rychlého protiútoku opět zasadil konečnou ránu 4:6. Na to , že to byl opravdu kavlitní soupeř a vede soutěž, my jsme se ho nezalekli a bojovali jsme. Zastavu 3:1 pro nás soupeř nevěděl co proti nám hrát, pak ale vše obrátil. Přesto všechno musím jěště jednou pochválit celý tým za bojovnost, poněvač to byl nejlepší výkon od kluků. Máme takový dojem, že snad už se konečně rozjíždíme.