Zápas: AFK Hořín - SK Mšeno mladší přípravka
1 : 2

Datum: 30.9.2012

Sestava: Hanuš, Dvorščíková, Albrecht, Jurčík, Ščasný, Stejskal, Dvorščík Šimon

Branky: Dvorščíková, Ščasný

Dnes jsme zajížděli do Hořína. První utkáí hrané na našem stadionu jsme po velkém boji vyhráli 7:5, i z tohoto důvodu byl očekáván těžký zápas. Od začátku zápasu spíše dominovaly obrany obou celků a útočníci zůstavali za očekáváním. Z první branky se nakonec radovali domácí po centru z pravé strany se prosadil dorážející útočník. I po brance domácích se hrála vyrovnaná partie s minimem šancí na obou stranách. Na konci poločasu byl na polovině hřiště faulován Stejskal, míč si na místo prohřešku postavila Dvorščíková, která ránou z dálky po teči domácího obránce srovnala skóre. Do druhého poločasu se do branky postavil Stejskal a Hanuš ho nahradil na hrotu. I v druhé půli se hrál velmi vyrovnaný fotbal. Po deseti minutách hry se individuálně prosadil Ščasný a poslal Mšeno do vedení. Domácí se začali více dostávat do šancí, naštěstí náš podržel dobře chytající brankář Stejskal a i díky němu jsme mohli slavit hubené vítězství 2:1. Všem klukům patří velká pochvala za předvedený výkon.