Poločas: 1:0

Branky: Toan,Krátký

Sestava: Šesták-Ernst,Húčka,Tyle,Píč-Zabilasnký,Toan,Dohnalík,CHorouš-Valenta,Gutenberg
Střídání: Saska,Krátký,Novotný,Kummer

V prvním mistrovském zápase jsme hned v 1. minutě mohli jít do vedení, když tukec mezi Valentou a Gutenbergem neskončil golem. Až ve 14. minutě při vybojovaném balonu v rohu vápna Guntenbergem a následně odraažený balon Toan přehodil obránce a balon skončil v síti 1:0. I soupeř měl několik vyložených šancí, kdy v první půli nám mohl dát klidně 3 goly. Bohužel v 63. minutě přišla špatná rozehrávka mezi Ernstem a Šestákem a soupeř trestal 1:1. Následně v 88. minutě jsme špatně pokrili vhazování soupeře a soupeř šel do vedení 1:2. Ale naštěstí po nabádní , že jěště není konec se kluci semkli a v 91. minutě Krátký vyrovnal 2:2. Sice bod dobrý, ale mohlo to být vítězství.