Zápas: SK Mšeno žáci - SK Bělá pod Bezdězem

Poločas: 0:1

Branky:Martínek,Boháček,Bary

Sestava-Šesták-Bary,Můčka,Šámal,Ležal Libor,Živný-Kolumpek,Martínek,Ležal Luboš-Wagenknechtová,Gregor
Střídání:Kos,Závěšický,Mach,Pýcha,Boháček

Dnes jsme hostili na svém hřišti 3. tým tabulky.Moc dobře jsme věděli o kvalitách soupeře a proto jsme přizpůsobili naší sestavu.Od 1.minuty jsme hráli na 5 obránců,neboť jsme čekali s čím soupeř vyrukuje.Po 10.minutách hry jsme zjistili,že se dá hrát se soupeřem rovnocenná partie a proto jsme přešli na svůj model 4-4-2.Bohužel ve 23.minutě přišla špatná dohoda mezi Můčkou a Barym a soupeř trestal 0:1.V kabině jsme hráče nabádali,že tento zápas otočíme ve svůj prospěch a proto jsme je nabudili co to šlo.Odměna přišla.Od 1.minuty druhé půle kluci začali jezdit a soupeř nevěděl kam dříve skočit.Opět Boháček měl na noze minimálně 3 branky,které neproměnil.Až v 51.minutě přišel rohový kop,který zahrával Boháček a přesným centrem našel Martínka,který viděl špatně stojícího gólmana a do proti pohybu gólmana krásnou střelou srovnal skóre 1:1.To kluky nakoplo a začali dále lítat do soupeřovi obrany.V 59.minutě se obrátila situace,kdy Martínek se uvolnil mezi dvěmi hráči a přesným pasem našel Boháčka,který šel sám na kasu a zvýšil náskok.Soupeř znervózněl,v jejich obraně se projevila silná nervozita a dělali jednu chybu za druhou.tu chybu jsme využili v 63.minutě,kdy ve skrumáži ve vápně vletěl mezi obránce Bary a pěknou ranou završil naše vítězství na 3:1.Soupeř hrál dobrý fotbal,ale my jsme šli za vítězstvím více blíže.Kluci podali maximální výkon,za což skláním svou oblíbenou čepici.Kdo neviděl tento zápas,neuvěří jak kluci hráli skvělý fotbal.