Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - TJ Řepín
4 : 4

Datum: 22.4.2012

Sestava: Janoušek, Zabilanský, Kejha, Martínek, Ščasný, Hanuš, Dvorščíková, Jurčík, Kauler, Guttenberg, Procházka

Branky: Kejha 2x, Zabilanský, Martínek

Na Řepíně jsme se rozdělili na 2 družstva, první v sestavě Janoušek, Zabilanský, Martínek, Kejha, Ščasný, Hanuš, Dvorščíková hrálo mistrovské utkání, Zde jsme sice soupeře přehrávali, ale domácí obránci včele s branářem se překonávali. Naše akce tak v první půli vyzněly na prázdno. Hráči Řepína se však dvakrát prosadili, čisté svědomí neměl Janoušek, který neměl svůj den a inkasoval po střelách, které normálně chytá. V druhé půli jsme vystupňovali tlak, ale vždy když jsme se přiblížili na rozdíl jednoho gólu, soupeř vystřelil a náš brankář opět selhal. Za stavu 2:4 vystřídal v bráně Janouška Hanuš, který se posunul na post obránce. Od této chvíle soupeř ani nevystřeli a sami jsme dali dvě branky a skóre vyrovnali.

Druhý tým ve složení: Guttenberg, Procházka, Kauler, Jurčík sehrál přátelský zápas s rezervou Řepína, v němž podlehli 2:8, protože soupeř byl techničtější a dravější za výhrou. Děkuji všem hráčům za nasazení a předvedený výkon.