Rozhodčí:Jurčovský

Branky:Kos,Živný,Ležal Luboš
Sestava:Šesták-Svoboda,Pýcha,Kolumpek,Ležal Luboš-Šámal,Martínek,Wagenknecht,Ležal Luboš-Wagenknechtvá,Kos
Střídání:Pavlik,Živný,Maňová

Dnes k nám zavítal sebevědomý mančaft,který hned při příjezdu hlásil,že si přijel pro 3 body.Opak byl pravdou.I když hostující celek vypadal,jak když přijelo družstvo dorostu,neboť výšková převaha byla znát,kluci se jich nezalekli.Hned ve 2. a 4. minutě pálil nebezpečně Wagenknecht těsně mimo bránu.Na hostující celek platila hra po zemi na jeden dotek,rozdávání balonů do křídel a tím jsme soupeře pěkně rozebrali.V 18.minutě přišel rohový kop zahrávaný Wagenknechtem,Martínek rozhýbal stopery,Ležal Luboš dal míc pod sebe a dorážející Kos otevřel skore 1:0.V 25.minutě házený aut Ležalem Martínek přistrčil na Živného a ten životní střelou propálil vše co před ním stálo 2:0.Aby toho nebylo málo ve 30.minutě prolétl Ležal Luboš mezi stopery a nekompromisní ráno pod klacek zakončil první poločas 3:0.V tu ránu hostům sebevědomí spadlo.Do druhé půle už nenastoupil Wagenknecht pro zranění kotníku,což je škoda,nebot by jsme soupeře dále dorazili,ale i tak už jsme je drželi na uzdě.Ve 2 půli jsme přeházeli sestavu a už jsme si se soupeřem jen hráli.Jak už jsem zminoval,hostující hráči patřili spíše mezi dorost,ale na nic se opravdu nezmohli,neboť na ně platila naše kombinační hra.I když v základu chyběl Novák s Boháčkem a posléze i Wagenknecht,zvládli jsme tento zápas s přehledem.