Zápas: SK Liběchov - SK Mšeno mladší přípravka
5 : 13

Datum: 7.4.2012

Sestava: Janoušek, Procházka, Guttenberg, Martínek, Kejha.

Branky: Martínek 7, Kejha 6.

Dnes jsme zajížděli na půdu Liběchova s vědomím, že jsme tu posledně dostali výprask. O to hůř nám bylo, když se 10 kluků omluvilo ať už z rodinných důvodů, nebo z důvodu nemoci. Ovšem soupeř na tom byl obdobně.

Do zápasu jsme vstoupili mnohem lépe než na podzim. Duo Martínek, Kejha si skvěle poradilo s domácí obranou a brzy nás dostalo do vysokého vedení. V poločase se ukazatel skóre zastavil na čísle 10:2.

V druhém poločase už klukům docházela šťáva, jelikož jsme nemohli střídat. Zápas nakonec skončil naším jasným vítězstvím v poměru 13:5.

Chtěli bychom klukům moc poděkovat za bojovnost. Vítězství si zasloužili, všichni hráli s maximálním nasazením. Doufejme tedy jen, že na další zápas už budeme v hojnějším počtu.

Trenéři: Zabilanský Jiří st., Zabilanský Jiří ml.