Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - FK Neratovice-Byškovice

Rozhodčí:

Poločas: 2:6.

Sestava: Kejha, Dvorščíková, Janoušek, Ščasný, Martínek, Kauler, Procházka, Hanuš, Guttenberg.

Branky: Martínek 4, Ščasný a Janoušek.

Dnes jsme odehráli první zápas v jarní části sezony. Na úvod nás čekal nevyzpytatelný soupeř Byškovice, které jsme na podzim sice porazili 7:1, ale mezitím se jejich kádr velmi změnil.

Do utkání jsme nevstoupili zrovna nejlépe a z kraje zápasu prohrávali už 0:3. Malá jiskřička naděje nám svitla, když se trefil Martínek. Bohužel však hosté rychle odpověděli dalšími 3 brankami. Nám se za mohutného deště povedlo do poločasu jen snížit na 2:6.

V kabině jsme klukům kladli na srdce, aby si více nahrávali a přestali dělat zbytečné skluzy, se kterými si soupeř dokázal poradit. Bohužel si příliš nevzpomněli na halové turnaje, kde díky velké bojovnosti a hlavně i díky přihrávkám sklízeli úspěch.

A tak druhý poločas byl stále ve stejném obraze. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na 6:15. Nutno ale říci, že ke konci se naše hra přeci jen trochu změnila a sem tam byla vidět snaha o nahrávky.

Nezbývá nám než tvrdě zapracovat na tréninku na nahrávkách. K tomu, aby se nám to povedlo je ale za potřebí, aby se nás scházelo, co možná nejvíce, protože účast na trénincích je někdy tristní. Pozitivní věc nám ale tento zápas přeci jen přinesl, poprvé se trefili hned dva naši fotbalisté Ščasný a Janoušek.

Trenéři: Zabilanský Jiří ml., Zabilanský Jiří st.