Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Börner

Poločas: 1:1.

Branky: 43. Hnízdil (PK)

Sestava: Hnízdil - D. Kolumpek, Guttenberg st., Vaněk, Demen - Stejskal(81. Guttenberg ml.), Fiebinger, R. Kolumpek, Valenta (60. Frič) - Wasyliw, Mansfeld.

Úvod zápasu nám vůbec nevyšel. Po sérii chyb v obraně jsme inkasovali branku hned v první minutě, což s námi otřáslo. Tišice se potom soustředily pouze na obranu a my jsme se těžko dostávali do šancí. Měli jsme opticky více ze hry, ale nedařila se nám finální fáze. A navíc Tišice si z brejků vytvořily ještě dvě šance, které však lapil Hnízdil.

Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin za stavu 0:1, byl ve vápně podražen Wasyliw a Hnízdil se z penalty opět nemýlil. To nás nabudilo a ve druhém poločase jsme byli daleko nebezpečnější, bohužel rozdílovou branku jsme nevstřelili.

Tišice i ve druhé půli nejen pozorně bránily, ale využívaly každou možnost k nebezpečným výpadům do naší otevřené obrany. Ani jim se však branku vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo dělbou bodů. Tento zápas hodně ovlivnilo špatné počasí (sníh, silný vítr).

Takový náš kolorit je sestava. Ze sestavy z Nové Vsi nám vypadli 2 hráči a protože nemohl přijet ani Picek a Háze stále ještě nemůže hrát ze zdravotních důvodů. Nastoupili jsme v základní sestavě se 2 dorostenci (1 na střídačce), kteří odehráli dobrý zápas. Pozitivní je to, že si kluci pomalu zvykají na vyšší nároky dospělého fotbalu.