Datum: 25.3.2012

Poločas: 0:1.

Branky: Wagenknecht, Martínek.

Sestava: Šesták - Svoboda, Pýcha, Ležal Libor, Novák -Wagenknecht, Martínek, Boháček, Ležal Luboš - Šámal, Wagenknechtová. Střídání: Kos Jiří ,Janoušek, Kos Míra, Kolumpek, Gregor.

Po zimní přestávce nás čekal první mistrovský zápas. Soupeř byl kvalitní a vyrovnaný, takže se hra vyvíjela nahoru a dolů, ve středu hřiště. Během zápasu si žádné mužstvo nevytvořilo žádnou vyloženou šanci, až  2 min před poločasem vypíchl na pravé straně Ležal Luboš soupeři balón, zatáhl do rohu a přesným centrem našel Wagenknechta - 0:1.

Hned v 1. min druhého poločasu utekl Martínek, předložil Šámalovi tutovku, kterou přestřelil. Nic zvláštního se ve druhém poločase už nestalo. Rozhodčí sice nastavoval, co se dalo, aby domácí vyrovnali, ale v 74. min utekl Šámal stoperovi, předložil přihrávku Novákovi, ten ještě přistrčil Martínkovi - 0:2. V tom okamžiku rozhodčí ukončil zápas.