Datum: 12.11.2011

Poločas: 1:0.

Branky: Wagenknecht 2.

Sestava: Mach - Ležal,Svoboda,Wagenknecht,Novák -Kolumpek, Pýcha, Martínek, Ležal, Boháček, Šámal. Střídání: Karabáček, Havláková, Wagenknechtová, Seres.

Dnes jsme přivítali mužstvo Jestřábí Lhotu a před zápasem upozorňovali na jejich kvality.Hra se první poločas odehrávala převážně ve středu hřiště.Naši hráči se dostali k pár zakončení (Kolumpek, Martínek, Boháček, Wagenknecht), ale střely byly nepřesné. Hosté zahrozili z rychlých protiútoků. Ve 25. min z 20 metrů napřáhl Wagenknecht a vymetl pavučinu Lhoty (1:0).

V druhém poločase se hra zlepšila, hlavně po stranách. V tu dobu se začalo hrát na jednu bránu a po jedné kombinaci na jeden dotek se středem hostující obrany protáhl Wagenknecht a podle gólmana skóroval (2:0).