Poločas: 2:0.

Branky: Wasyliw 3.

Sestava: Hnízdil - Háze, Vaněk, Guttenberg st., Šledr - D. Kolumpek, Fiebinger, Mansfeld, Demen (55. Dvorný) - Valenta (60. Kovač), Wasyliw (77. Guttenberg ml.).

Po skvělém výsledku z minulého týdne jsme si dnes dělali zálusk na další 3 body, které pro nás měly být proti současné PTZ téměř povinností.

Nesměli bychom to ale být my, aby to nebylo bez komplikací. Minulý týden se nám vykartoval Krúpa, Kříž měl pracovní povinnosti, Stejskal byl mimo a Kolumpka s Pickem skolila viróza. Tím se nám kompletně rozpadla stoperská dvojice a celkově nám ze základní sestavy z minulého týdne vypadli 4 hráči a 1 z lavičky. Proto jsem se na místo stopera opět (a doufám, že naposled) postavil já. Naštěstí se částečně dal dohromady Vaněk, a tak jsem měl práci velmi ulehčenou.

Na začátku nám vázla kombinace a hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště. Nás posadila do sedla branka Wasyliwa, který se krásně uvolnil ve vápně. V té době jsme převzali iniciativu a byli nebezpečnějším týmem. Na 2:0 jsme zvýšili po rychlé kombinaci po ose Mansfeld - Kolumpek - Wasyliw. Hosté si vypracovali 2 šance, ale od toho máme v brance Hnízdila, který nás dokáže v důležitých okamžicích podržet. My jsme měli také ještě několik šancí, ale do poločasu se skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a proti odevzdanému soupeři to ani nedalo moc práce. Na 3:0 zvýšil po špatné rozehrávce hostů Wasyliw, a završil tak hattrick a to ještě zazdil 3 šance, kdy postupoval sám na brankáře hostí. Na konci zápasu jsme hodně polevili a soupeř toho dokázal využít ke vstřelení čestného úspěchu.

Vzhledem k vynuceným změnám v sestavě si vítězství velmi cením. A chci všem hráčům včetně 3 nastoupivším dorostencům poděkovat. Ono nahradit 5 hráčů není jednoduché. Kromě posledních 10 minut jsem byl s výkonem týmu spokojen.