Zápas: SK Mšeno A - Viktoria PTZ Nelahozeves
4 : 1

Datum: 28.4.2007
Rozhodčí: Procházka
Průběh zápasu: Branky: 56. Pešta - 10. Šledr, 49. Guttenberg, 84. Dvorný, 90. + 2 Háze. Poločas: 1:0. Diváků: 100. Sestava Mšena: Hnízdil - Čurda, Brunclík, Zawistowski, Kříž - Grabmüller (72. Grát), Pokorný, Janouch (63. Dvorný), Kolumpek - Guttenberg (89. Háze), Šledr. Trenér Borecký. Domácí zahrozili už v 5. minutě střelou těsně vedle, ale už o 5 minut později hosté vedli, když Šledr doklepl míč vyražený brankářem do sítě. Pak hra upadla do podprůměru, nikomu se v téměř letním vedru nechtělo tvrdě pracovat. Po přestávce se o vzruch postaral kapitán Guttenberg, když zvýšil na 2:0. Jenže v 56. min přišla chyba Čurdy a Pešta křížnou střelou k tyči nedal Hnízdilovi šanci. Domácí začali notně "zlobit" a Mšeno najednou nevědělo co hrát. Naštěstí domácí nebyli v koncovce přesní, a tak v závěru, kdy začala rozhodovat fyzická kondice, Mšeno dvakrát trefilo do černého, navíc hosté spálili nejméně dvě další "tutovky" (Dvorný, Grát). Protože Dolní Beřkovice prohrály doma s Čečelicemi (!!!), vede Mšeno tabulku s 9bodovým náskokem před Řepínem.