Datum: 15.10.2011

Poločas: 4:0.

Branky: Wagenknecht 3, Kolumpek 2, Martínek 2.

Sestava: Klučina - Kos - Svoboda, Pýcha, Ležal, Novák -Kolumpek, Šíma, Martínek, Boháček - Gregor, Šámal. Střídání: Janoušek, Klučinová, Wagenknechtová, Pavlik, Živný.

Po debaklu z minulého mistráku,jsme se rychle otřepali a soupeře jsme hned od úvodní minuty zamkli. První tři branky se vešly v rozmezí 18 minut, kdy nejprve ve 4. min po kombinaci skóroval Kolumpek - 1:0, v 7. min Martínek 2:0, v 18. min opět Kolumpek - 3:0. Ve 26. min přišel nakrátko rozehraný rohový kop, po centru Martínek zvyšoval na 4:0.

Ve druhém poločase řádil jenom Wagenknecht, kdy ve 42. min napřáhl z velkého vápna - 5:0. V 55. min z přímého kopu nekompromisně přes zeď prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 6:0 a v 64. min po rohovém kopu uklidil hlavičkou balon do kasy - 7:0.

V tomto zápase chválím všechny kluky, neboť to byl nádherný kombinační fotbal na jeden dotek. Kdybychom tak hráli od prvního kola, měli bychom daleko více bodů. Soupeře jsme mohli deklasovat nejméně 15 góly, ale hostující brankář fantasticky držel svůj tým. Pochvalu zaslouží zvláště Boháček, Šíma, Wagenknecht, kteří rozdávali balony mladším žákům na zakončení, aby se s tím poprali v pokutovém území. To si u nich cením, jakou dávají podporu a učení mladším. Byl to vynikající zápas a vítězství jsme si zasloužili.