0 : 2

Datum: 28.9.2011

Poločas: 0:0.

Sestava: Klučina - Wagenknecht, Novák, Kolumpek, Živný -Klučinová, Sérés, Šámal, Ležal - Wagenknechtová, Gregor. Střídání: Janoušek, Kos, Pýcha, Boháček, Svoboda.

V tomto utkání jsme selhali, když jsme měli 5 vyložených šancí, které se musejí proměnit a záhy jsme dostali 2 zásahy. Ve 45. minutě byla špatná dohoda obrany a soupeř šel do vedení. V 60. minutě přišla fatální hrubka obránce Nováka, kdy zbytečně otálel s odkopem balonu. Místo toho, aby balon bezpečně uklidil, neuvěřitelně nahrál hostujíímu hráči - 0:2.

I nadále jsme do soupeře chodili se snahou s výsledkem něco udělat a podle mě jsme na to měli. Bohužel fotbalová štěstěna se obrátila proti nám. Zklamání z tohoto zápasu, protože jsme na 100% měli vyhrát.