Zápas: FC Mělník - SK Mšeno starší přípravka
11 : 4

Datum: 19.9.2011
Rozhodčí:

V zápase nastoupila přípravka v tomto složení:

Štefan Dvorščík - branka, Miroslav Kos - útok, Jaromír Švarc - obrana, Radka Papiková - útok, Bohunka Maňová - záloha, Antonín Maňo - obrana, Michaela Martínková - obrana, Jan Martínek – útok (mladší přípravka).

Info o zápase:  Zápas byl zajímavý a do první půle i vyrovnaný. V polovině zápasu jsme prohrávali jen o jednu branku, stav byl 3:2. Ještě na začátku druhé poloviny byl výsledek přijatelný 5:4. Pak ale brankář  Štefan udělal chybu v rozehrávce a soupeř z protiútoku vstřelil gól na rozdíl dvou branek. Brankář během druhé půle měl ještě několik slabých chvilek a  dostal například jesle z kopaného rohu. Mužstvo jako by přestalo bránit a většina hráčů šla bezhlavě do útoku. Z následných přečíslení a chyb v obraně ještě soupeř několikrát skóroval.

Konečný stav zápasu byl 11:4.

Střelci za Mšeno: Kos - 2x, Martínek – 2x.